Akademia Młodego Biznesmena


Opublikowany przez Akademia Młodego Biznesmena Wtorek, 29 stycznia 2019

Akademia Młodego Biznesmena to cykl zajęć pozalekcyjnych skierowanych do młodzieży w wieku od 13 lat. Dla dzieci powyżej 8 lat oferujemy zajęcia w grupie Junior.

 

Celem Akademii jest przygotowanie młodych ludzi do zarządzania firmą w przyszłości czy to jako właściciel, czy jako manager. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny. W jednym semestrze jest 14-16 spotkań w zależności od rozkładu roku szkolnego, świąt i dni wolnych. Akademia jest zaplanowana na 4 semestry.

 

Grupa liczy od 4 do 8 osób. Każdy semestr to jeden poziom „wtajemniczenia” -Basic, Intermediate, Professional i Master.

Dzieci w wieku powyżej 8 lat uczestniczą w grupie Junior. Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników.

Gwarantujemy, że każdy kto będzie uczestniczył w zajęciach, będzie posiadał odpowiednie kompetencje niezbędne do prowadzenia firmy lub kierowania zespołem.

 

Program Akademii opiera się o autorski pomysł i zawiera zagadnienia z dziedziny ekonomii i finansów, zarządzania personelem, bankowości, podstaw prawa, marketingu, social mediów, psychologii w biznesie, negocjacji. Poznają fachowe słownictwo z zakresu Business English.

 

Pomysł powołania do życia AKADEMII MŁODEGO BIZNESMENA zrodził się na podstawie rozmów z młodzieżą. Nastolatkowie stwierdzili, że chcieliby dowiedzieć się jak gromadzić środki finansowe i nimi zarządzać.

Zajęcia są urozmaicone, zawierają ćwiczenia praktyczne, gry i symulacje sytuacji z realnego świata biznesu. Prowadzone są przez doświadczonych trenerów, właścicieli firm konsultingowych i szkoleniowych z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu firm. Odbywają się w prestiżowej przestrzeni Olivia Businness Centre. W przyszłości nasi adepci będą pracować właśnie w takim środowisku.